Producenci
OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

W związku z wejściem w życie w dniu 25 maja 2018r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r w sprawie ochrony osób fizycznych z wiązki z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) dalej jako RODO informujemy jak niżej.

Administratorem danych osobowych Państwa tj. Klientów sklepu fleurir.pl jest Aleksander Siczek TEKSTURA FLEURIR. Możecie się z nami skontaktować w następujący sposób:

  •  listownie na adres: 

Aleksander Siczek TEKSTURA FLEURIR

ul. Flory 5/10

00-586 Warszawa

  • przez e-mail: 

kontakt@fleurir.pl

 

Informujemy ze podanie danych jest wymogiem umownym. Będziemy przetwarzać Pani\Pana w celu wykonywania zawartej umowy wynikającej ze sprzedaży w sklepie fleurir.pl, a podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest przepis art.6 ustęp 1 litera B RODO.

Będziemy przechowywać Pani/Pana dane osobowe do czasu wykonania zobowiązań wynikających z zakupu w sklepie fleurir.pl, a następnie w celach archiwalnych przez okres wskazany w przepisach rachunkowych.
 
Sklep będzie przekazywać Pani/Pana dane osobowe:
  • dostawcom usług pocztowych i kurierskich, bankowych i księgowych oraz wymiarowi sprawiedliwości
  • ewentualnie dostawcom usług, którym zleci usługi związane z usługami IT.

Przysługuje Pani/Panu prawo do dostępu do Pani/Pana danych osobowych, żądania sprostowania, żądania usunięcia danych osobowych lub ograniczenia przetwarzania ich, jak również wycofania zgody na przetwarzanie danych.

Pani/Pana dane nie będą poddawane profilowaniu.

Aby skorzystać z powyższych praw prosimy o bezpośredni kontakt.

Dodatkowo informujemy, iż przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl